U Velikom Trgovišću niče Centar Franje Tuđmana, bez Tuđmana: 'Radovi brzo napreduju'
U Centru za kulturu u Velikom Trgovišću, kaže općinski načelnik Robert Greblički, neće biti muzej ili neka memorijalna priča posvećena prvom hrvatskom predsjedniku
Komentari 5
Ovo je projekt od strateskog znacenja za HR, mozes misllit. Da je jos malo pozivio, zavrsio bi u haskom zatvoru.
Bas kao sto I prezime veli, Tuljdjman nema veze s Zagorjem ni s Velikim Trgoviscem. I usput, hoce li I lokalna lgbtqpitd udruga dobiti prostorije? To je sad u modi, nemre se sam tak preskociti. No s druge strane tam nema povorki ponosa, tam se svi medjusobno znaju.
Guslat ce se tamo I citati poezija posvecena Tudjmanu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Treba napraviti eko selo koje će konkurirati Kumrovcu. Dva najpoznatija balkanska komunista iz Zagorja će biti značajan izvor prihoda tom opustošenom kraju.