U šest mjeseci 6,5 milijuna dolazaka i 26 milijuna noćenja
Iznimno je važno da u prvom polugodištu ove godine njemačkih i britanskih turista nije manje kao što se neko vrijeme predviđalo, sve ide prema planu, kaže ministar
Komentari 15
I jedne godine propadnu firme za proizvodnju toalet papra i ti propadneš. Jadno.
Sezona,ne da je loša,već katastrofalna. Hdz je uništio sve,a sada uništava i turizam.
I sto sve ne veli garica pelli
Sve je to divno i krasno, no ta ovisnost o turizmu je katastrofa... To se jako dobro vidjelo po 5. mjesecu kada je bilo loše vrijeme, nama je odmah pao promet na malo čak 2%. A kako nam je to najveći dio BDP-a, rezultati će biti ipak ispod očekivanih...
I jedne godine njemački turisti odluče na ljetovanje ići u Španjolsku i mi smo propali. Jadno!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sada katastroficari ljevicarski i prekodrinski postavite svoja defetisticka predvidjanja od lani opet na forum. Znam, sezona ce biti losa, katastrofa, nitko nam nece doci, sve je preskupo, samo gastarbejteri dolaze, u Grckoj je mnooogo lepse bre, Ada Ciganija je sada zadnji krik lele za celu Jevropu, Turska je jeftinjia, Bugarska ce nas umalo prestignuti, Egipat je tako lijep i opet siguran (kao svake godine nakon svakoga atentata)... Znaci sve sto smo vec citali i prosle (opet rekordne) godine u ovo vrijeme.