Tisuće Hrvata godinama nisu išli liječniku: Pregledi otkrili alarmantne rezultate
Povišen krvni tlak otkriven je kod njih 30%, povišena razina šećera u krvi kod 19%, hemoglobin (HB1C) što znači vjerojatna dijagnoza šećerne bolesti potvrđena je kod 6% pregledanih, dok su za 5% osoba liječnici prilikom pregleda procijenili izuzetno loše zdravstveno stanje.
Komentari 5
O čemu vi? Pa doktori su presretni da im ne dolazite smetati. Da odem sad reći kako imam visok tlak ili se umaram, dobijem odgovor "to su godine".
I onda napokon odeš doktoru, žuriš, i doktor te naruči na pregled specijalista za godinu dana.
Kojim liječnicima da idu na preglede? pa pregledi se čekaju godinu - dvije! ahahahhaaaa
Mene svaki put otkantaju. Nisam se unsprijed naručio... Svi doktori su pretrpani i ni jedan ne želi novog pacijenta, a kraj svoje, mogu postat vjernik ili sve prepustiti sudbini..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što će netko kod doktora, ako mu nije ništa. bolje neke im maknu administraciju na kojoj gube 50% vremena.