Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 81
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U BIJEGU
Povratak na članak

Kiselinom napao majku i kćer: Napadač dobio azil tvrdeći da je kršćanin

Jedan svjedok ranije je rekao da je majka plakala "Ne vidim, ne vidim" dok joj je pokušavao pomoći. Osumnjičeni za napad pokušao je automobilom pobjeći s mjesta događaja, ali se zabio u vozilo koje je stajalo, a zatim je pobjegao.

Komentari 9

Avatar nisam_robot
nisam_robot
09:39 02.02.2024.

To je to. Ljevičari ispadnu dobročinitelji kada primaju ove a narod ispašta.

VL
Avatar R2D2
R2D2
09:08 02.02.2024.

Stigao u Britaniju 1026.?!?! I još se nije integrirao? No dobrodržeći je za jednog skoro tisućugodišnjaka.

VL
Avatar CroViper
CroViper
10:09 02.02.2024.

Tipična islamska "Taqiyya". Cilj opravdava sredstvo... Takav će i alkohol piti i svinjetinu jesti da bi te prevario...

VL
Avatar Sand
Sand
10:05 02.02.2024.

Ima njih kazu sad 20 miliona u Europi 🥹

VL
Avatar Zavratnica
Zavratnica
09:36 02.02.2024.

Izgleda kao Bollywoodski Terminator.

VL
MA
Maksimiliano
10:07 02.02.2024.

ovakvog bi domaći politićari i stranke koje zastupaju šupljikavu granicu trebali udomiti kod sebe ...

VL
Avatar Hrvatska Banovina
Hrvatska Banovina
10:20 02.02.2024.

Sve ih treba deportirati do zadnjeg. Ovog uroniti u bačvu u koju je Joker upao pa deportirati.

VL
TI
Tinček
12:18 02.02.2024.

Kad ga nađu, neka mu prenesu poruke oštrih osuda javnosti i politike. Pustite ga da se izjasni i sve mu oprostite.

VL
Avatar NJUŠKALO
NJUŠKALO
19:22 04.02.2024.

Brdo kriminalaca i psihopata bez dokumenata je došlo u EU po azil da prikriju identitet.Ovaj sada sa ovom ozljedom lica ima čak i vidljiv stvarni identitet, naravno ako mu ostane ožiljak :) Koliko samo njih ima koji su nekog uu svojoj zemlji orobili da bi tim novcem platili krijumčare da stignu u EU i dobiju azil, a onda opet posrnu i naprave novo kazneno djelo.Koliko samo njih ima iz tih prenapučenih i mnogoljudnih zemalja koji će doći, lažno izgraditi povjerenje i iskoristiti slabosti tražitelja međunarodne zaštite.Zato je samo deportacija jedini lijek za one koji izigravaju sustav.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.