Šok iz Bratislave, Fico pokazao satelitske snimke: 'Pogledajte, Zelenski laže'
Naftovod Družba, koji prolazi kroz Ukrajinu, do siječnja 2026. prevozio je rusku naftu u Mađarsku i Slovačku unatoč ratu koji traje gotovo četiri godine. Tranzit je prekinut 27. siječnja nakon što je Kijev objavio da je cijev oštećena u ruskom napadu na crpne stanice u zapadnoj Ukrajini.
Komentari 74
Fico NIJE pokazao satelitske snimke...
Zelenski ne treba lagati niti se pravdati. On ima pravo mrtav ladan zavrnit ventil i pokazati srednji prst i Mađarima i Slovacima.
Tko vise laze od Fica, Orbana i Sijarta? Ne samo da lazu nego i ucjenjuju. Nista oni ne rade badava.
Odnosno, šok u Bratislavi... who cares!
I ja tvrd da su me vanzemaljci oteli, imam snimke, samo ih ne smijem pokazati, klasificirane su!🤭
Od kad to Slovačka ima satelite?
Dečki, ruske nafte nebu iz naftovoda, a razloge budemo već putem izmišljali...jel sad malo.jasnije?
Stvarno je sve teže shvatiti logiku ukrajinskog vodstva. Godinama slušamo kako se Ukrajina herojski bori protiv ruske agresije, kako Rusi ubijaju njihove građane i razaraju im zemlju – i onda istovremeno kroz Ukrajinu teče ruska nafta koja puni ruski proračun i pomaže financirati taj isti rat. Kako je moguće da država koja se bori za opstanak dopušta da agresor preko njezine infrastrukture zarađuje milijarde? Ako je rat stvar opstanka, onda nema kompromisa: nema tranzita, nema ruskog biznisa, nema ničega. To je minimum političke i moralne dosljednosti. Još je apsurdnije da se ostatak Europe odriče energije, uvodi sankcije i ulazi u ekonomske probleme zbog solidarnosti s Ukrajinom, dok istovremeno ruska nafta uredno prolazi preko ukrajinskog teritorija prema Mađarskoj i Slovačkoj. Takve kontradikcije samo ruše povjerenje i daju argumente svima koji tvrde da u toj priči nešto ozbiljno ne štima. A da ironija bude još veća – mi u Hrvatskoj smo zabranili da ruska nafta ide preko JANAF-a i time si zatvorili posao i prihode, sve u ime politike i sankcija. I onda gledamo kako kroz Ukrajinu, državu koja je u ratu s Rusijom, ta ista ruska nafta i dalje teče bez problema. Ako je netko trebao prvi zatvoriti slavinu, onda su to oni.
Zelenski je običan smard, I ništa više. Vidi da vreme ne radi za njega, da se Ukrajina raspada, i vojno, a još više ekonomski. Moljaka po svetu, a ako ne dobije ono što traži onda veđa i proziva. Treba ga pustiti niz vodu i kraj.
Zeleni j elažovćina na entu. O svemu laže i maže EU i ostatalk svijeta. Dosta više Zeleni.Odi na izbore pa da vidimo kakoćeš proći.
Pozdrav svim mojim Hrvatinama, nadprosjecne inteligencije! Ja nisam ni pro Rusija, ni pro Ukrajina, vec pro istina. Ako Zelenski ne dozvoljava EU komisiji da pregelda ostecenje pod izgovorom da se boji za njihovu sigurnost, koja je ocita laz, sto vamaa to znaci? Vasoj "impresivnoj" logici ocito nista! Pa Zelenski je dokazano tip koji laze a da ne trepne, pocevsi od broja poginulih ukrajinskih vojnika, pa nadalje.
Zelenski je po zanimanju glumac dakle netko tko glumi odnosno laže. Lagao je i u kampanji za predsjednika Ukrajine, lagao je i na početku rata o raketi u centru Zagreba, o plinovodu u sjevernom moru, o raketama koje su pale u poljskoj i ubile seljake, lagao je o Buči, laže o broju mrtvih u ratu, laže gdje stigne tako da je ovo samo još jedna od laži u nizu a sutra će već biti još laži.
Zelenski laze i to je jasno kao dan, kao sto je lagao za puno drugih stvari. On blokira naftovod i to Europa pozdravlja buduci da Fico i Orban ne podrzavaju brz ulazak Ukrajine u EU i Blokiraju davanje novca lopatama korumpiranim politicarima bez kontrole. (100% su u pravu) Sad kad je fokus na konflik preselio na Iran bit ce dobro vrijeme da se Druzba aktivira.
Pa naravno da Zelenski laže. To svi znamo.
Imam lagani špurius da ćemo se i mi morati lagano grebati o tu naftu iz Družbe...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Fico, sram te bilo.