'Treba uprijeti prstom u glavnog krivca... Hrvatska neće biti sabirni centar EU'
– Hrvatska ne može biti zemlja koja će vršiti prihvat i biti sabirni centar EU jer je to dogovoreno na nivou EU da "hot-spotovi" budu u Grčkoj – rekao je Ostojić
Komentari 173
Upravo tako,pravo kaze covjek,upirite rukom u drugog a ne nas.sramoto karmrljkova.db.vam bandic oduzeo tako potrebne glasove da na nos u izborima odapnete i ne dignete sa poda.Pravite si razanj unaprijed a zec ni na vidiku.hahahahahaaa
Unatoč tome što mislim o milanovićevoj vladi, koja je puna slučajnih prolaznika i grčićuje s postotcima, ovdje se slažem s Ostojićem. Hrvatska ima opciju da zatvori granicu. A što onda? Ostavit ćemo ove ljude sirotinji u Srbiji, Makedoniji...?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vlada je ovo fantasticno odradila. Vi mozete lupati koliko hocete, ali Vlada je uspjela prebaciti gotovo 200 000 ljudi. Pokazite bar malo respekta, bijedo Balkanska.