Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Ranko Ostojić:
Povratak na članak

'Treba uprijeti prstom u glavnog krivca... Hrvatska neće biti sabirni centar EU'

– Hrvatska ne može biti zemlja koja će vršiti prihvat i biti sabirni centar EU jer je to dogovoreno na nivou EU da "hot-spotovi" budu u Grčkoj – rekao je Ostojić

Komentari 173

AB
abendblatt
13:09 19.10.2015.

Ostpjicu, bili ste ti i Milanovic "humanitarci" kad je bilo toplo i ljude ste samo transportirali Madjarima, sad pokazi humanost, obuci te ljude, daj im topli i suhi smjestaj, topli obrok, prehladjenima ljecnicku pomoc, ali sad su opet drugi krivi jer ti na taj scenarij nisi pomisljao, ni ti ni Milanovic, vi ste "kratkovidni" politicari koji ne vide dalje od nosa.

VL
BE
blaz.elrat
17:46 19.10.2015.

Možda Ostojić i njegovi,baš žele da Hrvatska bude sabirni centar.Dobro su oni znali što će se dogoditi.

VL
ZG
zgenije
18:13 19.10.2015.

Kako bih bio u trendu predlažem porez na žičane ograde.

VL
VL
????
19:03 19.10.2015.

Prihvatilište u Brodu? Hm, mislim da novinar halucinira, barem po izjavi ministra od prije nekoliko dana.

VL
GI
giglibigli
19:30 19.10.2015.

ni merkel ni cerar ni milanovic nemaju "sve pod kontrolom",jedino orban, ovi ostali mogu sjesti i plakati

VL
SO
sono1963
07:41 20.10.2015.

e sad zamislite 1991 i ovu vlast i kako je baranja pala bez metka a tamo je pobjedio račanov SDPrrrd.

VL
RA
ranko75
09:53 20.10.2015.

Amerika lumpuje u tudjoj kafani,i da plati nece za ono sto polomi.Pozvala je EU da se malo pridruzi na kraju vec pred fajront, a onda rekla konobaru da racun uspostavi EU. Ko je kriv EU sto se ponasa podanicki,kao slugeranja prerma SAD i kao ovcica pred klanje miri se sa time ne samo da plati lumperaj amerike,nego da jos EU genetski unakaze i stvore joj trajne slabosti uljevanjem toliko muslimanske to jest arapske krvi,koja se nikada nece asimilirati u EU,nego ce kao ovi u Norveskoj traziti posebnu drzavu kada se osile. Onaj ko se slaze da bude drugome slugeranja nikada nece postati neko.De Gol je imao ponosa i dostojanstva, i vratio Ruzveltu dolare, i trazio zlato,a daanasnji bi pojeli nastampane dolare,jer nemaju dostojanstva.Merkelica je prva slugeranja SAD,nju prisluskuju javno i kada ona pokusava da pred svojim biracima koliko toliko ublazi ponizenje izjavljivajuci da je razgovarala s amerima i da su obecali da vise nece,onda joj ameri javno odgovaraju da nije istina da je nece prisluskivati, jos kako hoce.Time su joj rekli:nemoj da se pravis fina,mi bas hocemo da svi vide da si nasa prostitutka (naravno politicka), mi hocemo da i tvoj narod to vidi,i ne smijes nista protiv toga.Tako ponizenje Njemacke je zato jer SAD ima u Njemackoj 20 vojnih baza sa 100000 ljudi i dok to bude tako EU ce biti americka prostitutka, i sudbina svake prostitutke je poznata.Vracajuci se pitanju ko je krivac za izbjeglice, odgovaram krivac je amerika, ali je krivac i EU, jer su se nisko postavili u slugeranjakoj ulozi prema toj americi i ako ne prestanu sa time bice samo jos gore. Da bi se oslobodili EU mora imati svoju vojsku a ne vojsku NATO.

VL
ZE
Zemuncevic
10:54 20.10.2015.

Evo ovoga sa pogledom,jos stavio kabanicu.Moze,izgled za plasenje male djece ili udarnika na radnim akcijama u bivsoj SFRJ ali ne za ministra zemlje clanice EU .Zalostan izgled,zalostna politika.

VL
IM
Immanuell
11:09 20.10.2015.

Pa ni Grčka to neće. Nećemo ni mi, uostalom ti ljudi i ne žele u Grčku ili kod nas, oni žele "teže" marke, D, GB, S, CH, NL, B itd..... Među njima su krivci za uništenje njihovoh domovina, Tamo oni trebaju doći i pokazati vladama tih zemalja da se ne može tako samo igrati s ljudima bez posljedica. Zato im i služe zemlje s ruba EU, kao mi npr..... Da nevolje i prljavštinu potrpaju ispod našeg tepiha. Znao sam da neće valjati to članstvo u EU, bio sam deklarativno za jer mi kao mala zemlja nemamo baš puno izbora u stvarnosti, ali ovo je prevršilo svaku mjeru.

VL
JA
jasnica
09:20 20.10.2015.

Evo rezulzata Kolinda Orban.Nasa vrla predsjednica je velika spletkasica zna se.'?!

VL
QI
qiqo
17:47 19.10.2015.

Sad će brzo plan I ( IZBORI ) te Vas više nećemo gledati kako glavinjate u nepoznatom...

VL
DU
Deleted user
13:10 19.10.2015.

Aj žica žica drma nam se kabanica

VL
AL
Alkana
17:50 19.10.2015.

Da, da svi su blesavi samo je Ostojić pametan! Milanoviću je Austrija i Slovenija bila uzor - bez zida i žice. On kao s njima razgovara i druži se. A gle sada, i oni postavili ogradu i žicu i policijuu sa psima! Sad ćemo se i s njima posvađati, zar ne, premijeru? da, prvo treba popljuvati Grčku.

VL
89
897macak
12:51 19.10.2015.

Interesira me što ima od toga ako se kaže tko je krivac. Ništa, samo znam da smo popušili...

VL
Avatar Kupus Dei
Kupus Dei
16:36 19.10.2015.

Ovaj zastoj je isključivo austrijska igra, zbog banaka. Preko mađe je između 5 i 8000 svaki dan prelazilo granicu, no sada austrijanci misle nas sjebat, sad ide samo 1500 dnevno.

VL
GV
golub Vaso
14:52 19.10.2015.

glavni krivac je Washington, ali da vidim tko je hrabar da istini pogleda u oči, EU puzavci sigurno ne

VL
Avatar Kupus Dei
Kupus Dei
15:55 19.10.2015.

Za razliku od tzv. Predsjednice RH i HDZ-a, vlade se nemamo zašto sramiti, naprotiv možemo biti ponosni. Prva dva-tri dana su bili smušeni, no poslije su apsolutno najbolje bili organiziran, nitko iskren i nezadojen mržnjom to ne može osporiti.

VL
ZB
zbisko
14:48 19.10.2015.

Čestitam gospodinu Ostojiću. On radi najteži posao u Hrvatskoj. A oni koji ga napadaju i vrijeđaju sjede u toplom i briga ih je samo kako će opet u fotelje i dalje krasti i pljačkati ovu zemlju. Baš junački

VL
Avatar mr.sc.Vaso
mr.sc.Vaso
12:36 19.10.2015.

OK, mi zatvorimo granicu sa Srbijom, mladež iz zločinačke zbilja misli da će se ti ljudi okrenuti i vratiti u Siriju? Otići će u Crnu Goru, Bosnu.. A vi umjesto da pišete ovdje partijske pamflete iz središnjice bolje krenite graditi zid na bosanskoj granici, nije velika, brzo budete gotovi....

VL
NK
notorna_komunjara
12:59 19.10.2015.

ostojiću ljudino,pokazao si zatucanim desničarima i ostalim paranoicima kako se postupa prema ljudima u nevolji

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.