Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ranko Ostojić:
Povratak na članak

'Treba uprijeti prstom u glavnog krivca... Hrvatska neće biti sabirni centar EU'

– Hrvatska ne može biti zemlja koja će vršiti prihvat i biti sabirni centar EU jer je to dogovoreno na nivou EU da "hot-spotovi" budu u Grčkoj – rekao je Ostojić

Komentari 173

DU
Deleted user
14:51 19.10.2015.

Mene osobno briga što Milanović nema "glavu" to sam znao i prije,2011.god.,a potvrđeno je rezultatom predsjedničkih izbora. Želio bih znati dali HDZ-ova koalicija ima glavu ,pa pokrenite se konačno,prestanite razmišljati o "nepodobnom riječniku i temama" prema komuinističkim kriterijima . Počnitete se ponašati kao nasljednica pobjedničke zajednice (zaboravite nametnuto razmišljanje crvenih ),a ne ono što kaže "MIle "(pa i ja volim Hrvatsku, radio bi mnogo toga drugačije kada bi bilo istina ) Krenite hrabro sa vjerom u sebe i NAROD,Tuđman je vjerovao ,ali ne do kraja pa zato nije napravio Lustraciju,ako HDZ bude vjerovao imat će pravu podršku.

VL
DU
Deleted user
13:55 19.10.2015.

zabranit rakiju da imamo trijezne ministre

VL
DU
Deleted user
14:31 19.10.2015.

Kmeri su sve činili da Hrvatska neispoštuje shengenska pravila, jer gdje bi oni svojoj kokardaškoj braći priuštili Shengen na njihovoj zapadnoj granici. Pusićketina je o tomu prekjučer gotovo otvoreno govorila. Za nju Shengen ne funkcionira i po njoj je upitno zašto bi Hrvatska aplicirala za nešto što ne funkcionira. Pametnomu dosta.

VL
VE
verica2
13:02 19.10.2015.

Pa mi smo genijalni! Ljudi nadiru na granicu, a mi svi, ako treba, uprimo prst u Grčku i problem riješen!

VL
PA
pajokola1
13:00 19.10.2015.

kako žica nije efikasna kad u mađarsku od kad su stavili žicu nije ušao ni jedan migrant,ovaj Ostojić lupa bez veze...

VL
Avatar HrvatskiNacionalist
HrvatskiNacionalist
13:31 19.10.2015.

eto nama novih stanara, malo nam naše sirotinje pa još i primamo tuđe,,,

VL
Avatar milidobrović
milidobrović
14:57 19.10.2015.

kad njemačka i austrija zatvore granice, izbjeglice će nastaviti pristizati. hrvatska ima ogromnu granicu i oni će lako ulaziti i uskoro postati naši sugrađani, sviđalo se to kome ili ne

VL
Avatar nekakav
nekakav
15:03 19.10.2015.

otkad je to grčka kriva za razaranje sirije kao države? pravog krivca nemaš m... nazvati imenom i prezimenom. ja ću to onda umjesto tebe. to su ti tvoji saveznici, prijatelji, koji se zovu amerika, eu, francuska, engleska, njemačka. sve jee je tu jasno ko dan. ne zaboravi da je i tvoja vlada, ostojiću, pomogla u naoružavanju terorista. ti si jedan od onih ministara koji su dizali ruku da dostavu oružja terorističkim skupinama protiv zakonitog predsjednika sirije. ti imaš krvlju umrljane ruke isto. tvoja prva predsjednica vlade, ona stara žena, gubava ko indijska gubavka, se zalagala za prekid odnosa sa sirijom, pa je i ina napustila polja koja su joj jedina donosila dobit. tiem se hrvatsku državu olakšalo nekoliko stotina milijuna dolara prihoda. za to će isto netko morati odgovarati. vi tu sanadera razvlačite godinama, a da za sve te silne optužbe niste priložili niti jedan jedini relevantni dokaz. osim novinskih natpisa. snimke kako dva čovjeka sjede i razgovaraju ne možete nikom predstaviti kao nešto koruptivno. pa s kime je sve zoki u zahodu jednog zg restorana pričao..? i nikom ništa. ti ministru, uskoro bivši, radije se primi posla za koji si debelo plaćen, i osiguraj državnu granicu. skupa sa onim svojim visokim obrambenim ministrom. ajd se prestanite šetkarati kao manekeni. bijedni ste, i niste neke face, da bi vam lice krasile naslovnice vaših medija. shvati da sve izbjeglice koje k nama uđu, bilo na službene, bilo na crno, mi moramo legitimirati, popisati. mi moramo znati tko nam je ušao u zemlju. ako nemaju dokumente, ništa strašno. uzmi im otiske prstiju, ako drugo ne znaš, ili najvjerojatnije nisi sposoban. mislim, daj već jednom odite. 4 godine su vam prošle, a da niste nitša napravili. sad da ćete u mjesec dana nešto napraviti? djeca vam ne vjeruju. a drugi?

VL
GV
golub Vaso
15:04 19.10.2015.

hoće li mi netko objasniti tko je stvorio kaos gdje su izbjeglice samo posljedica i možda trojanski konj u EU ili će te lupati minuse kao prave ovce

VL
SR
srečko45
15:05 19.10.2015.

ako su Kinezi gradili kineski zid sada EU administracija odobrava da države same provode politiku nacionalne sigurnosti da bi se u konačnici stvorio EU zid jer schengen ne funkcionira a tu je hrvatska politika zalutala jer još smo u kolovozu optuživali Makedoniju a sada se to nama isto vraća i biti ćemo izvan EU jer naša vlada nije zaštitila schnegensku granicu po pravilima EU

VL
NE
Nemanadimak
13:25 19.10.2015.

Kako moze izjavljivati ovakve gluposti. Sada upire prst na Grcku. i sam kaze da nepostoji zica koja moze zauztaviti migrante, pa kako onda da Grcka resi problem bez Zice? Madjari su jedini uspjeli rijesiti problem i to sa zicom. Migranti udju u Grcku i EU ali i izidju prema Makedoniji i Srbiji. Tehnicki oni nisu vise u EU i Grcka ih se oslobodila. Potom ulaze u Hrvatsku a to sto ih Ostoja pusta, to je njegov a najvise nas problem. Mesto da se dogovorio sa Madjarima da skupa napravimo zicu in ih je vrijedjapo. Pa sad imamo ovo sto imamo. Hvala nesposobnom Ostojicu i Milanovicu.

VL
MA
MarkoKosmicki
15:12 19.10.2015.

ovakva naivnost jos nije zapamcena,mali zoki se gra politicara,ostojic prica sto mu taj tren dodje na pamet a europa se mirno smijesi i kuje svoj plan -humanitarna hrvatska postaje rezervat za hrvate i drzava izbjeglica svih vrssta cijelo svijeta milovanovicu milovanovicu posavjetuj se sa svojom vladom jer imas naj bolju vladu dosada ha ha ha:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

VL
RP
rpzagreb
15:35 19.10.2015.

Toliko šarlatnstva, neusklađenosti i mizernog diplomatskog djelovanja se rijetko viđa. Nevjerojatno je koliko nas sve svojim nastupima i šupljim pričama vrijeđaju i omalovažavaju.

VL
JO
jošavka
15:46 19.10.2015.

Sve države u EU , rade po principu : tko koga za.ebe ! Pa i ovce bi se prije dogovorile i imale rješenje , još prije dolaska izbjeglica u EU ! Zato ponovo raspisati referendum o izlasku iz EU I Nato saveza .

VL
SJ
Sve je uzalud
13:37 19.10.2015.

.....nije zima..........

VL
ĆA
ćaćaća
13:46 19.10.2015.

e sad se drugar ranko sjetio da nećemo biti sabirni centar..kad je opozicija predlagala da se kontrolirano propuštaju izbjeglice na glavnim graničnim prelazima onda su ih ismijavali..sve zemlje u okruženju koriste vojsku(ne kao prijetnju)nego kao logističku pomoć u prihvatu i osiguranju granica osim nas..na kraju ćemo i mi to morati ali se bojim malo prekasno zahvaljujući napuhanoj vladi koja glumi demokraciju veću od one američke a u glavama komunizam razvaljuje..

VL
LA
LANA555
18:13 19.10.2015.

Bas mi je zao Gosp Ostoica vidi se da ima sada puno posla i da je umoran.Zeljna sam ga vidjet sa onom svojom torbicom kako sa smjeskom ide prema novinarima i daje intervju.Bas je tada sipa.

VL
Avatar zabadalo5
zabadalo5
13:22 19.10.2015.

Ostojiću, za ono što se događa u Lijepoj Našoj, krivi ste upravo vi i vaši kolege! Upiranje prstom u glavnog krivca, ne rješava probleme koji su kod nas iz sata u sat sve veći, a vi se i dalje pravite da ne postoje!

VL
CH
chemica
14:13 19.10.2015.

Još jedan nesposobni partijski birokrat. Ostojiću, nema azila ni za koga! Što će Afganistanac radije, da kisne u blatu ili da formalno zatraži azil pa da zimu provede u Ininoj hali u Slavonskom Brodu? Mi bi trebalo da ga hranimo pola godine, a on će na proljeće da isprednjači u Njemačku. Zar smo toliko bedasti? Šalji sve Slovencima pa nek pukne kod njih. Nuditi azil očajnim ljudima koji su u strahu za vlastiti život, da se ne smrznu ili otegnu papke u blatu. Genij, genij! Tko bi rekao, ipak će se pojaviti čak i deseci tisuća migranata koji će svojom voljom htjeti ostati u ovom devetom krugu Pakla! Istina, samo par mjeseci, ali bože moj, čemu cjepidlačiti.

VL
DA
Dac
20:54 19.10.2015.

Pa upri onda već jednom prstom na sebe i milanovića idi.te.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.