'Treba uprijeti prstom u glavnog krivca... Hrvatska neće biti sabirni centar EU'
– Hrvatska ne može biti zemlja koja će vršiti prihvat i biti sabirni centar EU jer je to dogovoreno na nivou EU da "hot-spotovi" budu u Grčkoj – rekao je Ostojić
Komentari 173
U ovom kaosu što su Kukurikavci napravili miješajući se u policijsku struku izbjeglice su mogle prenijeti nekoliko tenkova u dijelovima, obogaćeni uran za mini nuklearnu bombu, nekoliko tona kokaina...
Brod je pun i nema vise. Nitko ih neće. Mi ne možemo i kraj price. Uz Grčku glavni krivac je Fr. Merkel koja ih je zvala. Ona treba jasno i glasno reci da Njemacka vise ne prima. Pokazala je svoje pokvareno lice šuti i cilj joj je Hrvatsku pretvoriti u Hot Spot.
Ovaj polupismeni Ostojić sa Motorolom glumi Ramba
Konacno niti plan C neradi vise, ovi kmerovi nisu slusali predsjednicu, kad je rekla da ce doci vise od 40 tisuca izbjeglica. Sada ce oni postupit humanitarno i sve ih primit u Hrvatski, bes controle i kakvog azila.
Ostojić se pokazao velikim operativcem tako da ćemo ga 9.11. transferirati direktno u Siriju da na licu mjesta upravlja s krizom.
Znaci sad radimo ono sto srbi rade nama....saramo po slovenskoj granici dok se ovi ne organiziraju i pocmu efikasnije braniti zelenu granicu.Mi smo Veliki humanisti i za nas ograda prema srbiji nije rijesenje....a takva ograda na mađarskoj granici propusta ravno 800 azilanata i iz srbije i iz hrvatske po sengenskim pravilima poslje registriranih i propustenih....e ostojicu...gotovo je sa parama za sengen od EU.....zaludu si pravio troskove za policiju koje ti EU nece refundirati....ako ih odmah ne preusmjeris na obranu zelene granice.....mozes ih jos samo poslje upotrebiti na represivni aparat za opstanak na vlasti.....kako malo ne napravite analizu i shvatite sto je misljenje tihe vecine...ili cekate na anketno pitanje u obliku itbora....samo da do tada trajno ne s...ebete turizam i gospodarstvo s gluposcu i bahatoscu...zeljom za ostanku na vlassti
...gdje su sad mudraci Milanović&Ostoja &Pusička kako bi nam udjelili koju pametnu ?...
samo zicu i vojsku na granicu. vratit u siriju nek se bore za drzavu. ili su svi maloljetni za rat kao sto je bio i milanovic
Evidentno je da je ova Vlada namignula u Europi da nije niki problem da mi sabiremo, a preko medija su jako hrabri i odlučni i peru se pred svojim građanima. Vojska je odavno trebala biti na granici to znaju i ptice na grani.
Ova civilizacijska sramota, ova nekompetentnost koja od prvog dana migrantske krize bježi od odgovornosti bila bi nezamisliva bez "jurišnog medijskog odreda". Jednom će netko analizirati ulogu hrvatskih medija u ovom guranju glave u pijesak. Ozbiljni će analitičari biti zgroženi činjenicama. Toliko manipuliranja, toliko laži plus vrijeđanja legitimno izabrane prve osobe Republika teško je zamisliti u demokratskom svijetu. Čak i onda kad su činjenice neupitne a javnost ih je svjesna Večernji se list drži pravila: nema toga što mi ne možemo ignorirati!
Povijest je pokazala da svaku puta kada se politicari umijesaju u neki problem nastaje opci cirkus,,razlog-jer ne pitate strucnjake kako se nesto,.ne kazem da u RH ima velikih strucnjaka ali sam siguran da bi bolje od vas politicara to rijesili,,a i bio bi red da slusate glas naroda jer ste izgubili sa vasom politikom jako veliki broj glasova samo u ovih dan-dva (ukjucujuci i moj)
Gospodine Ostojicu,pa vi malo pomalo uspijete nesto nauciti. Pa zar predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarovic ,to sto vi danas govorire ,nije jasno rekla prije par tjedana.....Pa ste vi,vasa kolegica po zlu Vesna Pusic i korumpirani mediji osuli pravu paljbu uvredaeda na predsjednicu....Gospodine Ostojicu slusajte pametnije od vas sto vam govore.Slusajte Predsjednicu Grabar-Kitarovic pa cete vidjeti razum i logiku u vasem radu...Nemojte samo provocirati i vrijedjati. U zivotu nikada nije kasno da se dodje pameti i nesto nauci.
rankoviću ostoja, za razliku od Hrvatske, Slovenska i vlada i policija i vojska služe onome što im je Ustavna zadaća; čuvanje sigurnosti građana, osigurava funkcioniranje zakona i zaštitu granica Republike Slovenije. Nije ni čudo, imaju domovinski orjentiranu Vladu! Za razliku od njih, Hrvatska ima hrpu odrpanaca, pijanaca i opančara kojii umjesto da štite i granicu i građane rade sve da naštete državi, upravo zbog svog egocentričnog ega i narcisodnih političaram!!!!
E da nam nije Ranka.... sigurno bi nam bilo ........... bolje. Pozdrav dobrim ljudima
Vidimo na primjeru Mađarske kako žica nije efikasna, sad sjede i smiju nam se.
Ranko Kolinda ti je kriva? Hahahah kakav diletant
Sad plan D dolazi.
Ostojiću, pa zar nemate ti i Zoka sve pod kontrolom?!
ovom nebi dao ni ovce cuvat
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zatvarajte granicu i točka.