Alarmantni podaci: Od 1991. ubila se cijela brigada branitelja
Najviše samoubojstava događa se u grupama najtežih vojnih invalida, onih s oštećenjima organizma od 60 do 100 posto, onih kojima je država “dala” najviše
Komentari 102
Malo ljudi razumije sta ti ljudi prolaze u glavi. Da je bar ovo drustvo napredno da im izadje u susret sa pravilnom i najboljom rehabilitacijom (mada mislim da takve rane nikad ne zacjeljujuj). Koristi ih se po potrebi u političke svrhe a onda ih se opet sklanja. Njih treba zastiti mozda cak i ustavom . Nitko i ništa njihovu slavu nemože ukrasti, a to mi obični ljudi nesmjemo dat jer ovu našu vlast nekad boli briga za nas
pa koji vam je davo bio da trazite nezavisnost i da napadate JNA kasarne /kao sto je Franjo rekao "nebi bilo rata da Hr nije trazila" a sve ostalo su price za malu djecu
Vesna Pusić: "To je sloboda, nek' se ubije tko želi".
Kakvi Americki veterani, kad je bilo rata u Americi? Ovi ratuju u tudjoj kuci, to su lopovi ne veterani.
I zoka je nahladio bubrege hladni su briselski hodnici ima narod razumjevanja za njega zato glasa za partiju
Od 1991. ubila se cijela brigada branitelja koji su uz Boga i domoljublje osjetili da je 200 bogatih familija svoja u svojim vilama a oni su svoji na svome u svojoj bijedi, besposlenosti i socialnim problemima.
To će Miralem i Zorangutan staviti u statistiku manje na zavodu za zapošljavanje
Da ste vi radili ono što su oni i vi biste se ubili.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Opet o braniteljima! Pa oni sami se neznaju organizirati i braniti. Dobili su sve, neki i puno više nego što je trebalo. Neka nas i njih njihovi dušobrižnici ostave na miru već jednom. Pola žiovta slušao sam o "jadnim" partizanima" sad opet moram pola života slušati o "jadnim" braniteljima!