Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
prva studija o suicidu hrvatskih ratnika
Povratak na članak

Alarmantni podaci: Od 1991. ubila se cijela brigada branitelja

Najviše samoubojstava događa se u grupama najtežih vojnih invalida, onih s oštećenjima organizma od 60 do 100 posto, onih kojima je država “dala” najviše

Komentari 102

DU
Deleted user
17:56 14.12.2015.

Opet o braniteljima! Pa oni sami se neznaju organizirati i braniti. Dobili su sve, neki i puno više nego što je trebalo. Neka nas i njih njihovi dušobrižnici ostave na miru već jednom. Pola žiovta slušao sam o "jadnim" partizanima" sad opet moram pola života slušati o "jadnim" braniteljima!

VL
SA
Sarmoman12
20:42 14.12.2015.

Malo ljudi razumije sta ti ljudi prolaze u glavi. Da je bar ovo drustvo napredno da im izadje u susret sa pravilnom i najboljom rehabilitacijom (mada mislim da takve rane nikad ne zacjeljujuj). Koristi ih se po potrebi u političke svrhe a onda ih se opet sklanja. Njih treba zastiti mozda cak i ustavom . Nitko i ništa njihovu slavu nemože ukrasti, a to mi obični ljudi nesmjemo dat jer ovu našu vlast nekad boli briga za nas

VL
Avatar naroz
naroz
21:37 14.12.2015.

pa koji vam je davo bio da trazite nezavisnost i da napadate JNA kasarne /kao sto je Franjo rekao "nebi bilo rata da Hr nije trazila" a sve ostalo su price za malu djecu

VL
LO
lojtra1
20:34 14.12.2015.

Vesna Pusić: "To je sloboda, nek' se ubije tko želi".

VL
AN
anticenzura
17:46 14.12.2015.

Kakvi Americki veterani, kad je bilo rata u Americi? Ovi ratuju u tudjoj kuci, to su lopovi ne veterani.

VL
MI
milencedoo
18:46 14.12.2015.

I zoka je nahladio bubrege hladni su briselski hodnici ima narod razumjevanja za njega zato glasa za partiju

VL
Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
21:09 14.12.2015.

Od 1991. ubila se cijela brigada branitelja koji su uz Boga i domoljublje osjetili da je 200 bogatih familija svoja u svojim vilama a oni su svoji na svome u svojoj bijedi, besposlenosti i socialnim problemima.

VL
DU
Deleted user
18:35 14.12.2015.

To će Miralem i Zorangutan staviti u statistiku manje na zavodu za zapošljavanje

VL
Avatar Grobar_Baranja
Grobar_Baranja
17:48 14.12.2015.

Da ste vi radili ono što su oni i vi biste se ubili.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.