Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 107
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MINISTARSTVO UPUTILO UPOZORENJE
Povratak na članak

Plavi jezik: U Hrvatskoj potvrđena nova bolest u životinja

BPJ do danas ima više od 28 različitih serotipova koje karakterizira različit stupanj virulencije i time sposobnost da u određene vrste životinja prouzrokuju kliničke znakove bolesti.

Komentari 3

YE
Yeah
21:59 28.07.2025.

Nek prestanu namjerno trovati stoku kako bi izmišljali razne bolesti. Za novac bi sve, pa i uništili domaće proizvođeče.

VL
TI
tico123
21:56 28.07.2025.

eee koja je sad slijedeća na ljudima

VL
VR
Vrbanek
19:27 28.07.2025.

Pivci će pobit svu stoku...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.