Najavljen je apokaliptični scenarij: 'Ovo je prvi put da to vidimo u našim prognozama! Šokirani smo'
"Upravo smo proživjeli deset najtoplijih godina u povijesti. A nažalost ovo izvješće WMO-a ne pokazuje naznake predaha", kazao je zamjenik glavnog tajnika WMO-a Ko Barrett.
Komentari 3
Globalno gledajuci oborine su već dvije godine iznad prosjeka. Ali zelena mašinerija ne posustaje sa "apokaliptičnim scenarijima", a mediji to poslušno objavljuju!!!
Baš me briga što je zamjenik glavnog tajnika WMO-a Ko Barrett šokiran. Za njegovu plaću i ja bih............Najapokaliptičniji scenarij vidimo svaki dan u našim dućanima, cijene rastu ko lude, 1 kg trešanja 30, a pola kile graha 5 eura i ne pokazuju znake predaha niti misle stati. I mi smo šokirani. Čak i zgroženi!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Javite se Kinezime, Indijcima, Arapima, Rusima i sličnima koje povećavanju zagađivanje dok Evropa i USA smanjuju.