Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UBOJSTVO U BIH
Povratak na članak

Migrant osumnjičen za ubojstvo šokirao na suđenju: Tražio da rodbina plati mrtvu glavu

"Kao što ste čuli na sudu dan prije od svjedoka, oštećeni ga je prvi udario, bio je mnogo krupniji od njega te nije bilo drugog načina da se obrani. Čuli ste da ga je oštećeni više puta pokušao silovati", kazao je Mehmedbašić.

Komentari 23

Avatar Cro_co_deal
Cro_co_deal
09:21 03.09.2020.

Pa dakako, plati glavu, i slobodan. Prekrasni običaji. Samo ne znam od kojeg siromaštva bježi, ako ima za platiti. Ili je Otoman jeftilen, s obzirom da je derpe

VL
DU
Deleted user
10:36 03.09.2020.

Nek se javi Maji Sever da napravi reportazu. Htio bi se iskupiti ali mu sud neda.

VL
MI
milka1tv1
10:34 03.09.2020.

Šta bi dao majko mila, da se meni samo sniva.....

VL
EE
eem
11:24 03.09.2020.

Srdačan pozdrav dragoj Penelope

VL
EE
eem
11:26 03.09.2020.

Ma možete me blockati koliko hoćete, ali meni i dalje neće biti jasno da su komentari vrijedne nam Penelope u skladu s pravilima komentiranja, a moji u kojima nikog ne vrijeđam nisu. Aj bok

VL
XA
xaron
22:29 03.09.2020.

Pustili ste 7 od priloženih 23 komentara ? Dakle, više od 2/3 komentara ste iklonili jer ne odgovaraju vašoj polotičkoj loniji. Sram o.

VL
BE
Beskucnik
10:29 03.09.2020.

Meni je to manje licemjerno od zapada , skupe novce plate mrtvu glavu , na zapadu platis odvjetnika , odvjetnik plati suca , uclanis se u yacht klub ili HDZ , platis clanarinu i slobodan si uz 2 god uvjetno , oni fino plate zenu 100 deva , na zapadu zena kosta 100 versace torbica , ljubav sloboda zdravlje ,postali su roba na prodaju

VL
PE
penelopea16.
09:49 03.09.2020.

Sta su zlocinci nacisti iz Brisela i Berlina ucinili od Europe, trebalo bi ih spaliti na lomaci za kaznu bolesne naciste. Ovih je krcata Europa, treba ih nahuskati gore na Brisel i Berlin, kako su i rekli Italijani da ce ih nahuskati na Brisel, da ce im reci da govore protiv Allaha ovi gore u Briselu vele, i nahuskati ih na njih neka njih siluju i ubijaju, a ne po tudjim zemljama da sire zlocin i terorizam.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.