Marić za MS: Nije bilo nikakvog ultimatuma oko PDV-a i rasterećenja plaća
Radi se na smanjenju PDV-a i nameta na plaće, no tvrdi nikakav ultimatum nisu dobili od HNS-a ili drugih koalicijskih partnera. Mjere bi trebale stupiti na snagu 1. siječnja 2019.
Komentari 5
koalicijski uhljebi a ne partneri , razarači Hrvatske države!
gospodine ministre svi koji u hrvatskoj zaradjuju 5 000 kn i manje klize u SIROMASTVO i tu treba uciniti sto se moze... a prima li netko placu 15 ili 17 000kn kud i kamo je manje bitno ...ali vama je drzava zg i okolica a vase salonske zg politike je ostalima pun kofer.da ne kazem nesto drugo...
HDZ je obećao smanjiti PDV za 2% ( 1% odmah a 1% nakon druge godine ) . Sada najavljuju tek 1% - malo laganja - vjerodostojno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
smanjenjem PDV i porez na plače,jača kUpovna moć građana,više investicija,a državna blagajna bila bi punija