Trumpova nova šokantna prijetnja: Iranci su danas živi samo zbog jednog razloga
Iransko izaslanstvo stiglo je u Islamabad na pregovore sa SAD-om usmjerene prema postizanju trajnog mirovnog sporazuma na temelju ostvarenoga krhkog primirja koje je trenutačno na snazi, izvijestila je kasno u petak iranska novinska agencija Fars.
Komentari 32
Zašto se nešto što čita neki spiker smatra izjava ajatolaha? Budimo dosljedni i napišimo navodna izjava... Nitko ne zna da ki je živ, u komi i da li stvarno sudjeluje u pisanju izjava...
Drži se Iran!!! Cijeli normalan svijet je uz tebe.
Židovi mogu samo izdaleka bombardirati civile i to je to. čim se približe sa tenkom prema Libanonu odmah ide par dronova. libanonci postaju sve bolji i bolji u tome i sada mogu dronovima gađati i tenkove parkirane u Izraelu.
Nema Trump problema sa Iranskom naplatom prolaza... ako će i on dobivati svoj dio.
sa iranom se ne zafrkava, svatko ko je dirao u iran bivao je uništen i danas vise ne postoji
ameri su irancima duzni jednog predsjednika...trebalo bi to zglihati na opce zadovoljstvo cijelog ljudskog roda...
Šta sad, jel Trump opet pobjedio? Već smo umorni od tih pobjeda..nemoj više, Donalde
Umjesto da naplaćuju prolaz bolje da ih otmu kao Amerikanci Venecualsku naftu.
E super Donalde, neka Iran naplaćuje prolaz, tako ti treba. Nek time financiraju popravak onoga što si im srušio.
Sve je stvar dogovora Trump hoće dio svog kolača i naravno nastavak plaćanja nafte u dolarima
Neka mi neko objasni. Kakva je razlika između Trumpa,biblija,Putina i njemačkom brice.
Zar vlast u Iranu nije u zadnjih par mjeseci ubila 20-ak puta više mučenika nego Ameri?
Zasto bi ja podrzavao neke djamahidlije. Podrska Trumpu. I Kina bi trebala pripomoc dase jednom zauvjek rjesi Iransko blokiranje Hormouza.
Satri ih Donald
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ako se iran i oman dogovore, prolaz mogu proglasiti unutarnjim vodama, ionako im teritorijalne vode idu 12 nautičkih milja, znači 12x2 je 24 milje, puta 1.85 km, eto ti 43 km, znači može. nije baš sve 'međunarodno' kako se čini na prvu, može to malo drugačije. mi sa talijanima ne možemo podijeliti jadran, ostat će uvijek nešto što se zove međunarodne vode. sjetimo se našeg slučaja sa slovencima, mogu prolaziti, al mi možemo diktirati uvjete, pa i naknadu za prolaz. nije iran u tako lošoj poziciji, itekako može naplaćivati prolaz, neće se ni oman buniti, i time iran financira obnovu od agresije, a sve na teret onih koji su je uzrokovali i pomagali, na bilo koji način. što mislite, dal je sad zaljevskim monarhijama koje su dale zemljište amerima za vojne baze baš ugodno... nego, kako bi se svijet ponašao da su iranci recimo ubili glavnog rabina, ili papu? dal bi to bio zločin? jer vi neki zločinom ne smatrate ubijanje iranskog ajatolaha. pa sad, držite se principa. ili ipak ne, nismo mi takvi?