Je li realno uvesti pola milijuna ljudi do 2030.?
HUP je za ‘pametnu imigracijsku politiku’, uvozili bi i strance s VSS-om te studente, a demografi uzvraćaju da šute o uzrocima iseljavanja naših ljudi i troškovima integracije i pitaju kako će privući strance s VSS-om kad gubimo i domaće?
Komentari 40
Pa i 4mili..... fali nam netko da nam zene karan
Zašto mislite da nije realno? Ako je svojevremeno Hrvatska za samo par nedelja "izvezla" 500000 Srba, pa valjda je i realno da za par godina uveze i više od 500k stranaca, Nepalaca, Filipinaca, Indijaca, Uzbekistanaca itd...
Nažalost je. I više od toga. HDZ-u je dozvoljeno sve. To je AP-ova takozvana demografska revitalizacija.
I da završimo više taj propali projekt zvan samostalna hrvatska....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vaik pomnožiti sa 4, jer, bar kod onih koji dolaze sa dobrim namjerama, dolazi i partner i minimalac 2 dičice.