VIDEO Pogledajte kako je Perišić glavom zabio, Bayern prošao u finale

Ivan Perišić
10.06.2020.
u 21:11

Muller je ubacio, a hrvatski reprezentativac lijepo glavom pogodio za vodstvo Bavaraca.

Bayern je na svom stadionu svladao Eintracht (2:1) i plasirao se u finale Njemačkog nogometnog kupa. Gol za bavarsku momčad postigao je naš Ivan Perišić.

Perišić u se u strijelce upisao u 14. minuti susreta. Muller je ubacio, a hrvatski reprezentativac lijepo glavom pogodio za vodstvo Bavaraca. Perišićev gol pogledajte OVDJE.

Izjednačio je Costa u 69. minuti susreta, a pobjedu Bayernu donio je Lewandowski golom u 74. minuti.

Ivan Perišić igrao je do 62. minute kada ga je zamijenio Hernandez.

Bayern će u finalu igrati protiv Bayer Leverkusena koji je ranije s 3:0 izbacio četvrtoligaša Saarbrückena.