VIDEO Luka Modrić sjajno zabio, pogledajte njegov majstorski potez

Hrvatski kapetan sjajno je zabio u 17. minuti za 1:0.
13. svibnja 2021. u 23:30 3 komentara 10197 prikaza
Luka Modrić

Real Madrid je slavio u gostima kod Granade s 4:1 u 36. kolu Primere,a prvi gol na utakmici postigao je Luka Modrić.

Borna Sosa PREDOMISLIO SE Borna Sosa vratio fotografije u dresu Hrvatske pa objasnio zašto je to napravio

Hrvatski kapetan sjajno je zabio u 17. minuti za 1:0. Opalio je iskosa ljevicom s lijeve strane, a gol pogledajte ovdje.

Modriću je to bio peti gol sezone, ali prvi ove godine.

Na 2:0 povećao je Rodrygo (45+1), a 39-godišnji Jorge Molina je u 71. minuti smanjio za Granadu.

Sve dvojbe o pobjedi riješili su Alvaro Odriozola (75) i  Karim Benzema (76) nakon dvije velike pogreške vratara Rui Silve.

At the General secretariat of the President of Serbia, president Aleksandar Vucic met with the regional director of the World bank, Linda Van Gelder.

U Generalnom sekretarijatu predsednika Srbije predsednik Aleksandar Vucic sastao se s regionalnom direkt NIKAD ODIGRANA UTAKMICA Vučić o 13. svibnja 1990.: 'Pretukli smo vođe Boysa, taman se budio srpski nacionalizam'

Real dva kola prije kraja ima dva boda manje od Atletica.

auti nedopušteni
Razgovarali smo s čovjekom koji je dovezao Smart na Susak: Jedno me najviše zasmetalo...
Hrvatski Telekom
Prijenos signala
HT ima optičku infrastrukturu koja pokriva udaljenost od Zemlje do Mjeseca
  • Avatar acivij
    acivij:

Bravo Večernji! Članak o utakmici Granade i Raela isprekidan s naslovima drugih članaka i fotografijama Borne Sose i Aleksandra Vučića!

• IvicaKerempuh:

Kaj sad, "Sportklub" veli ovak --- Bio je to četvrte gol sezone za hrvatskog kapetana.---- A Vi velite peti.