Oslabljena Rijeka upisala i četvrti poraz, Napoli slavio Maradoni u čast

Europska liga, skupina F, četvrto kolo, 21:00, Napulj, Italija
KRAJ

Kraj utakmice! Napoli je slavio s 2:0.

90'

Nevistić je skinuo zicer Insigneu. Vratar Rijeke danas je raspoložen unatoč što je primio dva gola.

87'

Nova promjena kod Rijeke. Izlaze Čerin i Andrijašević, a ulaze Hodža i Frigan. Riječ je o mladim igračima od 18 i 17 godina koji će dobiti nekoliko minuta.

84'

Insigne je mogao zabiti treći gol Napolija danas, ali njegov udarac dobro hvata Nevistić.

80'

Promjena i kod Rijeke. Murić i Anastastio izlaze, ulaze Yateke i Braut.

75'

Gol za Napoli! Lozano je zabio! Opet je obrana Rijeke zaspala, Lozano je ostao sam ispred Nevistića koji je dirao loptu, ali je završila u mreži.

70'

U drugom poluvremenu gledamo slabiji nogomet, igra se uglavnom na sredini terena.

65'

Evo prvih zamjena na utakmici, mijenja Gattuso. Ulaze Lozano i Insigne, izlaze Politano i Zielinski.

52'

Demme odgovara na drugoj strani, ali ni on nije precizan.

51'

Andrijašević je tukao glavom, preko gola.

46'

Počeo je nastavak, nije bilo promjena ni u jednoj momčadi.

POLUVRIJEME

Kraj prvog dijela, Napoli vodi s 1:0.

45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

44'

Prilika za Rijeku! Lončar je tukao s vrha šesnasterca, ali je Meret to odbio u korner. Nakon toga je opet pokušao Lončar, no opet Meret brani.

41'

Gol za Napoli! Rijeka je ipak popustila, zabio je Politano.

39'

Bakayoko je pokušao glavom nakon kornera, ali je tukao preko gola.

34'

Zicer za Napoli! Di Lorenzo je izbio sam ispred Nevistića, no vratar Rijeke se sjajno bacio i obranio mu šut.

33'

Evo i Rijeke! Andrijašević je povukao loptu, dao za Murića koji tuče s desne strane, ali pored gola.

30'

Prošlo je pola sata, još nema golova. Ispred stadiona još traje vatromet za Maradonu.

27'

Sada je tuao Politano, no Nevistić je raspoložen.

23'

Sada je pokušao Petagna, ali je to lak posao za Nevistića.

20'

Prošlo je prvih 20 minuta susreta. Možemo reći da se Rijeka dobro drži iako Napoli ima više loptu u nogama.

15'

Riječani su uspjeli malo primiriti igru i otupjeti napade domaće momčadi.

13'

Prilika za Tomečaka, bio je u dobroj poziciji, ali je s 13 metara tukao pored gola.

8'

Napoli je odmah na početku pritisnuo Rijeku koja se žestoko brani.

1'

Počela je utakmica! Igrači Napolija izašli su u Maradoninim dresovima. U svakom slučaju, sretno Rijeci.

NAPULJ GORI

Ovo je stanje ispred Napolijevog stadiona, sve "gori" u čast pokojnog Maradone koji je igrao u ovom klubu.

SUDAC

Pravdu će dijeliti turska sudačka postava, a glavni sudac je Halis Özkahya.

Podsjećamo, u prvom susretu na Rujevici Napoli je slavio s 2:1.

NAPOLI

Sastav Napolija: Meret, Di Lorenzo, Maksimović, Koulibaly, Ghoulam, Bakayoko, Demme, Elmas, Politano, Zielinski, Petagna.

RIJEKA

Poznat je sastav Rijeke. Ovo je momčad za koju se odlučio trener Simon Rožman: Nevistić, Tomečak, Galović, Velkovski, Smolčić, Anastasio, Čerin, Lončar, Murić, Štefulj, Andrijašević.

KORONAVIRUS

Nažalost, to nisu jedine loše za Rijeku koja je pokošena koronavirusom pa ćemo vidjeti tko će večeras istrčati. U Italiju je zbog toga otputovalo i nekoliko juniora.

POREDAK

Ovo je poredak. Rijeka je bez osvojenog boda iako se u dvije utakmice predstavila u lijepom svijetu i izgubila minimalnom razlikom.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Ovo je susret četvrtog kola skupine F Europske lige. Utakmica u Napulju počinje u 21 sat, naravno igra se pred praznim tribinama zbog koronavirusa.