Talijanski mediji puni hvale za Dalićeva dragulja: Dali mu i poseban nadimak

28. rujna 2021. u 12:05 3 komentara 4384 prikaza
Susret Hrvatske i Slovačke u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo

U 6. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino, koji vodi hrvatski trener Ivan Jurić, u ponedjeljak je na gostovanju kod Venezije odigrao 1-1.

Torino je poveo golom hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala u 56. minuti. Wilfried Stephane Singo probio se po desnom boku i odlično je uposlio Brekala koji iz blizine trese mrežu. Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, a Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede.

Josip Brekalo i Zlatko Dalić LIGE PETICE Josip Brekalo zabio prvijenac u remiju Jurićevog Torina i Venezije

Hrvatski je reprezentativac oduševio i tamošnje sportske novinare. Tako ugledni list, Gazzetta dello Sport piše:

"Komarac nije prestajao mučiti obranu Venezije. Postigao je gol, a uz to je bio najopasniji igrač Torina. Sam Brekalo nije bio dovoljan za tri boda", hvale Hrvata koji je zbog svoje upornosti dobio nadimak komarac.

PROBLEMI S OZLJEDOM Vida neće biti pozvan u reprezentaciju ako ne odigra bar jednu utakmicu ovog tjedna!

Domaćini su izjednačili iz penala u 79. minuti, a strijelac je bio Mattia Aramu. Kazneni udarac skrivio je Koffi Djidji, a usput je zaradio drugi žuti karton, pa je do kraja susreta Torino imao igrača manje.

VELUX
Pametni dom današnjice
Osuđeni ste na zatvorene prostore? Donosimo načine kako ih učiniti ugodnijima i zdravljima
  • Avatar Mica Trofrtaljka
    Mica Trofrtaljka:

Ja bi Nives uvela bar u drugom poluvremenu, pa opće poznata je stvar da na sebe veže 10-oricu igrača