Objavljeno vijesti danas: 143
UTAKMICA ZA PAMĆENJE

Spektakl od sedam golova: Zabili tri gola za preokret u 127 sekundi, a pobjedu osigurali u 97. minuti

Wimbledon
1/2
25.03.2014.
u 10:21

Utakmicu za pamćenje odigrali su nogometaši Wimbledona i Cheltenhama u četvrtoj engleskoj ligi, a u spektaklu od čak sedam golova domaćini su pobijedili sa 4:3.

Utakmica će ostati upamćena po nevjerojatnom preokretu domaćina, koji su vodstvo gostiju 2:0, okrenuli u samo 127 sekundi u svoju prednost od 3:2. Dogodilo se to u razdoblju od 69. do 71. minute.

Ipak, samo tri minute kasnije gosti se vraćaju pogotkom Taylora.

Pobjednik je odlučen u sedmoj minuti sudačke nadoknade kada je za veliko slavlje domaćina pogodio Midson. Uistinu utakmica kakva se rijetko viđa.