Naslovnica Sport HNL

Slaven Belupo zabio tri gola za laganu pobjedu nad Šibenikom

Slaven Belupo je ovom pobjedom, desetom za trenera Tomislava Stipića na klupi koprivničke momčadi, došao do 14 bodova i preskočio je Šibenik zasjevši na šesto mjesto prvenstvene ljestvice, dok su Šibenčani s bodom manje i utakmicom više na sedmoj poziciji.
27. studenoga 2020. u 20:10 1 komentara 370 prikaza
Susret Šibenika i Slaven Belupa u 13. kolu HT Prve lige
Pogledajte galeriju 1/10

Nogometaši koprivničkog Slavena Belupa s uvjerljivih su 3-0 (2-0) slavili na gostovanju kod Šibenika u prvoj utakmici 13. kola Prve HNL odigranoj u petak na Šubićevcu.

Mike Tyson Iron Mike Tyson isprebijao slavnoga glumca, otkriveno u kakvom su stanju jadnika našli u WC-u

Već u 1. minuti gosti su šokirali domaću momčad, a strijelac vodećeg pogotka bio je Karlo Lulić. Do kraja prvog poluvremena mrežu Nediljka Labrovića zatresao je u 33. minuti i kamerunski napadač Franck Etoundi. Za potvrdu treće ovosezonske prvenstvene pobjede Koprivničana i konačnih 3-0 strijelac je bio njemački napadač Torless Knoll.

Slaven Belupo je ovom pobjedom, desetom za trenera Tomislava Stipića na klupi koprivničke momčadi, došao do 14 bodova i preskočio je Šibenik zasjevši na šesto mjesto prvenstvene ljestvice, dok su Šibenčani s bodom manje i utakmicom više na sedmoj poziciji. Vodeći Dinamo ima 26 bodova iz 11 nastupa, a isti broj bodova, ali iz 12 utakmica, ima drugoplasirani Osijek. Treća je Gorica sa 22 boda iz deset utakmica, a Hajduk je četvrti sa 17 bodova osvojenih u 11 nastupa.

Od osmog do desetog mjesta su tri momčadi sa po osam bodova, Lokomotiva, Varaždin i Istra 1961, ali Puljani imaju jednu utakmicu manje.

Jasminka Horvat Martinović, predsjednica Uprave Wiener osiguranja EY PODUZETNIK GODINE Priznanje pozitivnim i uspješnim pričama važnije je nego ikad

Utakmicu na Šubićevcu sudio je Damir Batinić iz Osijeka.

Strijelci: 0-1 Karlo Lulić (1), 0-2 Franck Etoundi (33), 0-3 Torless Knoll (81)

U subotu će Istra 1961 gostovati kod Varaždina (15 sati), a Gorica je domaćin Lokomotivi (17.05), dok će u nedjelju Rijeka ugostiti Osijek (17.05 sati). Najveći hrvatski derbi između Dinama i Hajduka, koji je trebao biti odigran u nedjelju na Maksimiru, odgođen je na zahtjev Zagrepčana.

Prva HNL - 13. kolo
Šibenik - Slaben B.    0-3 (Lulić 1, Etoundi 33, Knoll 81)

PRIPREMA VOZILA
Doznajte kako kvalitetno pripremiti vozilo za zimsku vožnju i osvojite vrijedne nagrade