Naslovnica Sport HNL

Slaven Belupo i Istra u derbiju začelja igrali bez golova

Najbolju priliku imao je napadač Slavena Krstanović u 75. minuti, no njegov udarac iz blizine nogom je obranio vratar Čondrić.
03. studenoga 2019. u 17:29 1 komentara 143 prikaza
Slaven Belupo - Istra
Pogledajte galeriju 1/6

U susretu 14. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Istre 1961 igrali bez golova, 0-0.

Burić REAKCIJE NA PORAZ Komentar navijača Dinama na službenoj stranici Hajduka apsolutni je hit!

Derbi začelja u Koprivnici završio je bez golova, s čime su očito zadovoljne obje momčadi u grčevitoj borbi za ostanak. Najbolju priliku imao je napadač Slavena Krstanović u 75. minuti, no njegov udarac iz blizine nogom je obranio vratar Čondrić

Vodi Dinamo s 31 bodom, Puljani su osmi s 11 bodova, koliko ima i devetoplasirani Slaven Belupo, dok je sada Varaždin posljednji s 10 bodova.

Gorica - Hajduk Opasna momčad Crna mačka Gorica: Rijeka i Hajduk – to je sad već kompleks!

Susret se igrao na Gradskom stadionu, a sudio Bebek iz Rijeke.