Objavljeno vijesti danas: 86
Kup kontinenata
Povratak na članak

Sandra Perković najdalje bacila disk, ali je zbog nelogičnih pravila osvojila tek drugo mjesto!

Čelni ljudi IAAF-a su za Kup kontinenata smislili niz komičnih pravila pa se dogodilo da Perković ima najbolji rezultat, ali na koncu osvoji drugo mjesto

Komentari 20

Avatar Gilles Auguste Kremer
Gilles Auguste Kremer
19:26 08.09.2018.

Sljedeći put neka baci disk prema čelnim ljudima !!!

VL
OB
ObrenM
19:21 08.09.2018.

Ova "pravila" su nekad za nekog stimana.Nema nigdje postenja.

VL
NA
narcis660
19:18 08.09.2018.

Svejedno si kraljica bila prva ili druga tako nebitno.Predstavljaš nas u najboljem svijetlu🇭🇷🇭🇷👍

08:44 09.09.2018.

Ništa čudnog. __ naše plivačice su postigle pet (5) prvih mjesta, jer ih je bilo pet, ali nisu osvojile prvo mjesto, jer su drugo i treće plasirane bile iz klubova koji su na natjecanje dovezli više djece pa su "naše cure" tako "osvojile" treće mjesto. __ Poznata i dobro ukorijenjena "pravila".

VL
VI
Vito
08:53 09.09.2018.

::: vodi Amerika sa 135 bodova, Europa je druga sa 123 boda, na trećem mjestu je Azija-Oceanija sa 89 bodova, a na posljednjem četvrtom mjestu je Afrika sa 74 boda. ::: __ Afrika bi postigla najbolje rezultate da pravila računaju porijeklo izvođača - koliko je Amerikanaca bijelo, a koliko je "afroamerikanaca" u "Američkoj" ekipi??? __ Ili - koliko je Europljana u "Američkom " timu??? __ Nemojte se čuditi pitanju - sukladno je pravilima natjecanja::: U završnoj seriji se moglo dogoditi da ona koja ima prvi hitac pogodi u mrežu, a da druga baci samo jedan metar i osvoji ukupno pobjedu. ::: __ Prepostavljam da bi prilagođavanjem pravila količini stanovništva "pobjedila" Azija-Oceanija, ali su se organizatori predomislili i ograničili samo na količinu natjecatelja

19:35 08.09.2018.

Dali se pravila znaju prije početka natjecanja ili ne? Jer ako se znaju prije ne vidim u čemu je problem.

19:54 08.09.2018.

Pa meni je tu sve logicno. U zadnjem krugu, recimo finalu, Kubanka je bila bolja.