Rooney priznaje: Crna Gora nam je očitala lekciju

NI Syndication/PIXSELL
28.03.2013.
u 15:14

– Svaka čast Crnoj Gori, pružili su nam snažan otpor i stvorili pritisak – izjavio je Rooney.

Na kvalifikacijskom susretu za SP 2014. godine u Podgorici domaćini su zaustavili Engleze i zadržali vodeću poziciju.

Wayne Rooney, zvijezda Manchester Uniteda nije zadovoljan igrom u utorak na susretu protiv Crne Gore koja je pružila sjajan otpor.

– Utakmica je prošla i trebamo prihvatiti ishod. Pokazali su nam, i sada trebamo izvući lekciju za ubuduće – rekao je Rooney za The Sun.

Engleska je dobro počela kada je Rooney zabio gol već u šestoj minuti, ali je u drugom poluvremenu za Crnu Goru izjednačio Damjanović na 1:1. U napetoj utakmici obje ekipe imale su šanse za pobjedu.

Reprezentativac je frustriran jer njegova ekipa nije prešla u vodstvo – kao što se dogodilo pet mjeseci prije u Poljskoj, ali ne gubi nadu, uvjeren je da će "Tri Lava" uspjeti izboriti finale Kupa.

– I dalje imamo vrlo dobre šanse – zaključuje engleska zvijezda.