Rijeka nastavila agoniju Istre i izbila na treće mjesto

Puljani su nastavili niz od 15 prvenstvenih utakmica bez pobjede
08. prosinca 2019. u 19:55 1 komentara 558 prikaza
Rijeka - Istra
Pogledajte galeriju 1/3

U posljednjoj utakmici 18. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke slavili protiv pulske Istre s 2:0 (2:0) i vratili se na treću poziciju na ljestvici.

Luka Modrić NIJE UMOR UZROK Dosta mu je špekulacija! Zidane bez zadrške priznao zašto je Luka Modrić završio na klupi

Rijeka je nastavila pobjednički niz nakon trijumfa na Poljudu, dok su Puljani nastavili niz od 15 prvenstvenih utakmica bez pobjede.

Riječani su poveli u 14. minuti kada je udarac Austrijanca Alexandera Gorgona s 35 metara zakačio nekog od braniča gostiju i prevario vratara, a u 27. minuti je Robert Murić iz slobodnog udarca posve iskosa s desne strane zatekao nespremnoga vratara Istre Ćondrića.

Murić je početkom drugog dijela iz slobodnog udarca pogodio gredu, ali dokraja više nije bilo pogodaka.

Slaven Bilić Smiješi se Premier liga Navijači zaluđeni Bilićem: Ovako nešto nije zabilježeno još od 1920. godine!

Rijeka se vratila na treće mjesto s 31 bodom, deset manje od vodećeg Dinama, dok je Istra osma s 12 bodova.

Susret se igrao na stadionu Rujevica, a sudio je Pajač.

ski
Veliki vodič kroz Nassfeld
Isprobajte lokalne specijalitete, zaplešite uz legendarnu Nenu i skijajte na 110 km besprijekornih staza