Naslovnica Sport Strani nogomet

17. travnja 2019. u 10:29 1 komentara 555 prikaza
Lionel Messi

Barcelona je u dvije utakmica nadigrala Manchester United i ušla među četiri momčadi najelitnijeg europskog klupskog natjecanja. U uzvratnom dvoboju četvrtfinala Lige prvaka Katalonci su pobijedili crvene vragove s 3:0.

Georgina Rodriguez Zanosna Georgina Ronaldo, tko? Duge noge njegove lijepe djevojke bile su pravi hit na utakmici

Dva gola zabio je Messi, a trijumf je potvrdio Coutinho. Kod Messijeva drugog pogotka Unitedov vratar De Gea vrlo je loše reagirao, lopta je prošla ispod njegova tijela i otkotrljala se u mrežu.

Na poluvremenu utakmice puštena je reklama u kojoj Messi ''krade'' čips iz vrećice koju De Gea drži u ruci. Video je postao hit na društvenim mrežama...

Argentinski čarobnjak odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u kojoj je ponovno pokazao raskoš svog talenta. Osim što je u pet minuta dvaput matirao De Geu, Messi je svojim potezima izluđivao Unitedovu obranu.

Cristiano Ronaldo Stara dama ispala Ovo se Cristianu Ronaldu nije dogodilo devet godina

Phila Jonesa vrtio je kao na vrtuljku, a Brazilcu Fredu gurao loptu kroz noge. Obrana engleskog kluba nije znala kako zaustaviti odlično raspoloženog Argentinca. I naš Ivan Rakitić odigrao je zapaženu rolu i bio je uz Messija među boljima u Barcinoj momčadi.

Messi je u Ligi prvaka protiv engleskih klubova dosad zabio 24 gola u 32 utakmice.