Real dobio novu šamarčinu, a Modriću se dogodilo ono što nogometaši najviše mrze

U sudačkoj nadoknadi hrvatskom se kapetanu dogodilo ono što nogometaši najviše mrze - Lo Celso mu je gurnuo loptu kroz noge, i to petom.
19. svibnja 2019. u 14:39 10 komentara 20421 prikaza
Luka Modrić
Pogledajte galeriju 1/6

U utakmici posljednjeg 38. kola španjolskog prvenstva Real Madrid je poražen na svom terenu, bolji od njega sa 2:0 bio je Real Betis.

Kovač SVE JE SNIMLJENO Niko Kovač je zagrlio i poljubio jednu plavušu. Evo tko je ona

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu. U sudačkoj nadoknadi hrvatskom se kapetanu dogodilo ono što nogometaši najviše mrze - Lo Celso mu je gurnuo loptu kroz noge, i to petom. Taj detalj možete pogledati ovdje.

Betis je poveo golom Lorena u 61. minuti nakon asistencije Andresa Guardada, a na 2-0 je povećao u 75. minuti Jesé Rodriguez.

Dejan Lovren Vratio se u BiH Lovren oduševio svijet fotografijama rodnoga kraja, nekadašnjim sjedištem kraljeva

Real tako će sezonu završiti na trećem mjestu uz 12 poraza, najviše u zadnjih 20 godina, i zaostatkom od osam bodova za drugoplasiranim Atleticom i 18 bodova za Barcelonom koja kasnije igra protiv Eibara u gostima. Betis je zahvaljujući ovoj pobjedi skočio na deseto mjesto.

Hrvatski Telekom i Institut za razvoj i inovativnost mladih (IRIM)
Generacija NOW
Pobjednički tim natječaja Hrvatskog Telekoma i IRIM-a: „Definirali smo i napravili svoj standard IT učionice – onakav kakav kod nas još ne postoji“