Naslovnica Sport Tenis

Poraz Martić u drugom kolu Aucklanda

U meču koji je trajao dva sata i 19 minuta hrvatska je tenisačica servirala pet aseva a suparnica dva. No Francuskinja je realizirala više poena na prvom servisu
08. siječnja 2020. u 09:09 0 komentara 138 prikaza
Petra Martić
Pogledajte galeriju 1/3

Najbolja hrvatska tenisačica Petra Martić (WTA-15.) zaustavljena je u drugom kolu teniskog WTA turnira u Aucklandu gdje ju je s 3-6, 6-4, 6-4 pobijedila Francuskinja Alize Cornet, 57. tenisačica svijeta.

Stefanos Tsitsipas Baš ga slomilo Što mu je došlo! Izgubio živce i u tom ludilu ozlijedio oca

U meču koji je trajao dva sata i 19 minuta hrvatska je tenisačica servirala pet aseva a suparnica dva. No Francuskinja je realizirala više poena na prvom servisu. Martić je osvojila prvi set nakon što je francuskoj tenisačici dva puta uzela servis. No u drugom setu, Cornet uzima jednom servis Martić kao i u trećem što joj je bilo dovoljno za pobjedu.

Ovo je bio drugi međusobni ogled između Martić i Cornet i druga pobjeda francuske tenisačice.

Indira Levak
dodjela MAC nagrade
Srpski mediji raspisali se o Indiri: 'Pojavila se gotovo gola, sve oči su bile na njoj'