Popovic dvije sekunde prije kraja zabio za pobjedu Medveščaka!

Medveščak - Soči
1/8
17.01.2015.
u 21:20

Hokejaši Medveščaka pobijedili su u Ledenoj dvorani Soči nakon produžetaka 3:2. Bila je to neizvjesna utakmica puna preokreta, a hrvatska momčad upisala je važne bodove.

No, nije sve dobro počelo. U 16. minuti poveli su gosti preko Peterssona, ali već u idućoj minuti izjednačio je Edwin Hedberg. U drugoj trećini prvi su zabili 'medvjedi', strijelac je bio James Wright, ali je Cory Emmerton izjednačio prije drugog odmora.

S obzirom na to da u drugoj trećini nije bilo golova, igrali su se produžeci, a nakon pet minuta Mark Popovic zabio je za slavlje. I to dvije sekunde prije kraja!

- Uh, ne sjećam se jesam li sam ikada u karijeri zabio gol u produžetku, u ove dvije godine u Medveščaku zasigurno nisam, rekao je Popovic.

Medveščak je tako osvojio dva boda, ali i dalje je posljednji u konferenciji s dva boda manje od Slovana i Atlanta.