Naslovnica Sport Rukomet

Podravka u Ligi prvakinja na svom terenu izgubila od Rumunjki

Nakon tri kola i Podravka i Bukurešt imaju po dva boda, a u četvrtom kolu Koprivničanke 16. listopada gostuju u francuskom Brestu.
25. rujna 2021. u 19:39 0 komentara 91 prikaza
Poreč: Podravka Vegeta i Lokomotiva u finalu Kupa Hrvatske

Rukometašice Podravke Vegete poražene su u 3. kolu A skupine Lige prvakinja u Koprivnici od rumunjskog CSM Bukurešta s 31:36 (15:16).

KAKVA NESREĆA! Marko Pjaca nam je rekao da se nada Dalićevom pozivu, a onda se opet ozlijedio...

Hrvatske prvakinje su bolje započele dvoboj i gotovo cijelo prvo poluvrijeme imale prednost, no ne višu od tri gola. Rumunjke ipak s golom prednošću odlaze na poluvrijeme, da bi u drugom dijelu nakon 24:24 gošće zaigrale bolje i slavile s konačnih pet razlike.

Kod Podravke su prednjačile Dejana Milosavljević i Larissa Kalaus sa po sedam golova, a kod Bukureštanki je nezaustavljiva bila Neagu s čak 12 golova.

Podravka je u prvom kolu deklasirala Budućnost najvećom pobjedom u posljednjih dvadeset godina na otvaranju Lige prvakinja (29:22), a nakon toga je sjajno parirala moćnom mađarskom Ferencvarošu na gostovanju (27:33).