Održano državno prvenstvo za stolnotenisače i stolnotenisačice

Stolni tenis
13.08.2018.
u 13:06

S obzirom na neliki broj prijavljenih natjecatelja uvedene su po tri kategorije, a medalje su otišle u sve dijelove Hrvatske:

Stolnotenisačice i stolnotenisači iz cijele Hrvatske okupili su se danas u dvorani Gripe kako bi se natjecali za titule državnih prvaka. Plasman u Split osvojili su na kvalifikacijskim turnirima koji su se održavali diljem Hrvatske.

Prijave su bile besplatne i slobodne za sve zainteresirane igračice i igrače koji ulaze u jednu od tri kategorije: 2006. i mlađi,  2003. i mlađi i 2000. i mlađi.

Svi susreti igrali su se na 3 dobivena seta (do 11). Ukoliko su oba igrača imala po deset poena tada je set dobivao igrač koji prvi nakon toga osvojio dva poena više.