Naslovnica Sport HNL

Nogometaš Dinama uhvaćen u nezgodnom trenutku! Pogledajte što je napravio

Zanimljiva situacija dogodila se nakon 15 minuta igre prije nego što je Perić ušao umjesto ozlijeđenog Dilavera...
02. kolovoza 2019. u 22:26 22 komentara 36865 prikaza
Dinamo - Gorica
Pogledajte galeriju 1/7

Dinamo je u trećem kolu HNL-a na Maksimiru svladao Goricu s 3:1 i tako zadržao maksimalni učinak. Pogotke za modre postigli su Olmo, Moro i Gojak, dok je poraz gostiju ublažio Lovrić.

Dinamo - Gorica Prva HNL Dinamo nastavio pobjednički niz, Olmo zablistao golom i asistencijom

A zanimljiva situacija dogodila se nakon 15 minuta igre prije nego što je Perić ušao umjesto ozlijeđenog Dilavera. Naime, jedan čitatelj snimio je nogometaša Dinama kako se "olakšao" ispod maksimirske tribine uoči ulaska u igru.

Perić | Autor : Snimio čitatelj Foto: Snimio čitatelj