Naslovnica Sport Strani nogomet

Newcastle i dalje bez pobjede u Premierligi

Ovog utorka, u derbiju začelja i susretu 14. kola, Newcastle je na domaćem terenu odigrao 1-1 protiv Norwicha. Newcastle može čak biti i zadovoljan tim bodom jer je već od 9. minute imao igrača manje na travnjaku (Clark).
30. studenoga 2021. u 23:30 0 komentara 100 prikaza
Premier League - Newcastle United v West Ham United

Nogometaši Newcastlea su odigrali i četrnaestu utakmicu u Premier ligi, ali i dalje nisu upisali pobjedu. Trenutačno su na sedam remija i sedam poraza.

Unatoč desetorici na terenu Newcastle je poveo u 61. minuti kada je Wilson realizirao jedanaesterac, no tri boda do kraja susreta domaćin nije sačuvao. U 79. minuti je finski napadač Pukki sjajno reagirao i volej udarcem postavio konačnih 1-1.

Druga utakmica ovog utorka odlučena je u sudačkoj nadoknadi. Leeds je na svom stadionu pobijedio Crystal Palace 1-0, a jedini je pogodak postignut u 93. minuti. Tada je Raphinha bio miran i precizan s bijele točke za tri boda Leedsa koji je time ostvario tek treću pobjedu u sezoni.