Naslovnica Sport Strani nogomet

Neugodna ozljeda vatrenog, međunožjem se zabio u vratnicu!

Hrvatski napadač se prilkom postizanja pogotka ozlijedio zabivši se u vratnicu zbog čega je u poluvremenu zamijenjen.
04. prosinca 2020. u 08:34 0 komentara 1140 prikaza
Europa League - Group D - Rangers v Standard Liege

U jednom od najzanimljivijih susreta večeri Rangers je sinoć u ogledu skupine D pobijedio Standard sa 3-2 premda su gosti vodili 1-0 i 2-1. Standardu je igrala samo pobjeda, ali nije uspio slaviti u Glasgowu.

Rotterdam: Dinamo i Feyenoord igraju utakmicu 5. kola UEFA Europske lige MODRI USPJEH Pogledajte reakcije srpskih medija nakon trijumfa Dinama, svi ponavljaju jednu stvar

Bio je to i okršaju dvojice hrvatskih nogometaša, Borna Barišić je upisao asistenciju za domaći sastav, dok je Duje Čop zabio za goste.

Rotterdam: Dinamo i Feyenoord igraju utakmicu 5. kola UEFA Europske lige PETKOVIĆ OPET U RITMU Dinamovci u deliriju nakon utakmice, javili se kapetan i strijelci

Belgijanci su poveli u 6. minuti golom Lestiennea, a u 39. je izjednačio Goldson nakon Barišićeva ubačaja iz kornera. No samo dvije minute kasnije Duje Čop je doveo Standard u novu prednost. Hrvatski napadač se prilkom postizanja pogotka ozlijedio zabivši se u vratnicu zbog čega je u poluvremenu zamijenjen. To nije bilo nimalo ugodno, a kako je izgledalo pogledajte na fotografiji.