Stoke United
1/2
01.02.2014.
u 18:32

Hull City kod kuće je odigrao 1:1 s Tottenhamom, a Nikica Jelavić je igrao do 88. minute te pogodio vratnicu.

Manchester United doživio je novi udarac. Crveni vragovi izgubili su s 2:1 na gostovanju kod Stokea i upisali već osmi poraz u 24 utakmice Premiershipa.

Domaćine je u vodstvo doveo Adam, a početkom nastavka je Van Persie izjednačio na asistenciju Mate. No, bodove je Stokeu osigurao Adam svojim drugim golom u 52. minuti. Bila je to prva pobjeda Stokea nad Unitedom nakon 1984. godine.

United je tek sedma momčad lige s 13 bodova manje od vodećeg Cityja koji ima i utakmicu manje.

Hull City kod kuće je odigrao 1:1 s Tottenhamom, a Nikica Jelavić je igrao do 88. minute te pogodio vratnicu. Hull je poveo golom Longa u 12. minuti, a konačni rezultat postavio je Paulinho u 61.

Everton je s 2:1 bio bolji od Aston Ville, Southampton je s 3:0 slavio kod Fulhama, dok je Sunderland u Tyne–Wear derbiju razbio Newcastle s 3:0.