Medvjedi pobijedili s 5:2 u Salzburgu, 2:2 u seriji

Medveščak
Pixsell
03.03.2013.
u 20:48

Hokejaši Medveščaka u 4. su utakmici četvrtfinalne serije slavili u gostima kod Red Bulla s 5:2, te tako izjednačili na 2:2 u seriji.

Bikovi su poveli 1:0 u 12. minuti golom Di Benedetta, no Medveščak je preokrenuo na 1:4 preko Kostovića (16.), Serticha (32.), Millera (35.) i Greentreeja (47.)

Nadu bikovima donio je Regier u 50. minuti, no u posljednjoj minuti preko cijelog terena za konačnih 2:5 zabio je MacAulay.

Trener Marty Raymond ovaj je put na gol stavio Michaela Ouzasa, a Kanađanin je to sjajno iskoristio, imao je 34 obrana (96%).

Iduću utakmicu medvjedi i bikovi igraju u utorak (19.15 sati) u Ledenoj dvorani.

U ostalim utakmicama Vienna Capitalsi su deklasirali Znojmo sa 7:0 na njihovom terenu te tako poveli 3:1 u seriji, a do jednake prednosti u seriji stigao je KAC pobjedom u Grazu (3:0), kao i prvak Linz koji je bio bolji s 3:2 kod Villacha.