Naslovnica Sport Strani nogomet

Manchester United uvjerljivo slavio

30. lipnja 2020. u 23:42 0 komentara 123 prikaza
Arsenal - Manchester United

Manchester United je kao gost svladao Brighton s 3-0 (2-0) i nastavio niz gostujućih pobjeda u 32. kolu engleske Premier lige.

Hajduk Poraz bijelih Hajdukovi navijači zatrpali društvene mreže: 'O korono vrati se i prekini ovu agoniju'

Greenwood je u 16. minuti načeo obranu Brightona, a domaću momčad dotukao je Bruno Fernandes pogocima u 29. i 50. minuti.

S 52 boda United se probio na peto mjesto sa samo dva boda zaostatka za Chelseajem koji drži četvrto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka. Brighton je s 33 boda na 15. poziciji.

U srijedu su na rasporedu četiri utakmice od preostalih šest, a sastaju se: Arsenal - Norwich, Bournemouth - Newcastle, Everton - Leicester (sve u 19.00 sati) i West Ham - Chelsea (21.15).