Lovrenu ovacije u pobjedi Liverpoola, Vlašić zaigrao nakon gotovo tri mjeseca

Liverpool Bournemouth
1/5
14.04.2018.
u 20:26

Mane je već u 7. minuti zabio za 1:0, da bi posao u nastavku završili Salah, kojem je to već 30 gol sezone, u 69. i Firmino u 90. minuti.

Liverpool je u 34. kolu Premier lige na Anfieldu s 3:0 pobijedio Bournemouth. Mane je već u 7. minuti zabio za 1:0, da bi posao u nastavku završili Salah, kojem je to već 30 gol sezone, u 69. i Firmino u 90. minuti. Lovren je igrao za redse do 83. minute kada je ispraćen s terena ovacijama.

U ranijim utakmicama Everton je kod Swanseaja odigrao 1:1, a Nikola Vlašić prvi je put zaigrao nakon gotovo tri mjeseca. On je priliku za igru dobio u 87. minuti umjesto Rooneya i tako upisao prve minute u dresu momčadi iz Liverpoola nakon 20. siječnja i utakmice protiv WBA. Everton je poveo autogolom Naughtona u 43. minuti, da bi domaćinu bod spasio Ayew u 71. minuti.

Crystal Palace je pobijedio Brighton 3:2, a zanimljivo svih pet golova palo je do 34. minute. Zaha u 5. i 24., te Tomkins u 14. minuti pogađali su za domaćine, Murray u 18. i Izquierdo u 34. za goste.

Burnley je golovima Wooda u 6. i Longa u 9. s 2:1 dobio Leicester, čiji je poraz ublažio Vardy u 72. minuti.

Huddersfield je golom Incea u 91. minuti svladao Watford 1:0.