1/3
14.04.2017.
u 23:15

Athletic Bilbao je na svom terenu slavio s visokih 5-1.

U 32. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Athletic Bilbao je u petak na svom terenu pobijedio Las Palmas sa 5-1.

Po dva pogotka zabili su Iker Muniain (9, 58) i Aritz Aduriz (18, 59), a jednog je dodao Mikel San José (7). Strijelac za goste bio je Pedro Bigas (12).

Za Las Palmas je Marko Livaja odigrao cijeli susret, a samo je jednom zaprijetio vratima domaćina, kada je 82. minuti njegov udarac sa 18 metara odlično obranio vratar Arrizabalaga. Drugi hrvatski nogometaš u redovima Las Palmasa Alen Halilović igrao je od 71. minute.

Vodeći Real ima 72 boda, Athletic je šesti sa 53, a Las Palmas trinaesti sa 38 bodova.

Dodajmo kako je u 33. kolu nogometnog prvenstva Francuske Paris Saint Germain u gostima svladao Angers sa 2-0, a oba gola zabio je Ángel Di María (28, 84).

Poredak: Monaco (-2) 74 boda, PSG (-1) 74, Nice (-1) 70, Lyon (-1) 54 bodova...

>>Enrique otvoreno podcjenjuje Juventus, a pronašao je i trojicu krivaca za potop u Torinu

>>Šokantno: Cristiano Ronaldo je silovao 20-godišnjakinju pa joj platio da šuti o tome?