Objavljeno vijesti danas: 62
HNL

Vulić peti mandat na klupi Hajduka počeo pobjedom protiv Rudeša

15.09.2018. u 20:52

Zoran Vulić u petom mandatu na klupi Hajduka krenuo je pobjedom! Bijeli su na Poljudu s 3:0 dobili Rudeš te tako u sedmom kolu HNL-a stigli do prve pobjede u sezoni.

Hajduk je poveo već u 20. minuti kada je Caktaš glavom pospremio ubačaj Jaira. Gosti su sjajnu priliku za izjednačenje imali u 38. minuti kada je udarac Posavca sjajno skinuo Mrkonjić.

Bijeli su vodstvo udvostručili u 62. minuti kada je Ivanovski jedan odbijanac pospremio za 2:0.

Hajduk Rudeš
1/7

Sve je riješeno u 74. minuti kada je Pantalon srušio Gyurcsa u šesnaestercu, a siguran realizator jedanaesterca bio je Caktaš. U samoj završnici Rudeš je golom Andreya smanjio na 3:1.

Hajduk je pobjedom skočio na sedmo mjesto sa sedam bodova, deset manje od vodećeg Dinama, dok je Rudeš posljednji s jednim bodom.