Gorica pobijedila H. dragovoljac i osvojila jesenski naslov

Jedini pogodak postigao je Vedran Jerković u 6. minuti.
28. studenoga 2014. u 18:45 0 komentara 534 prikaza
NK gorica - Hrvatski Dragovoljac
Pogledajte galeriju 1/5

Nogometaši Gorice u prvoj utakmici 18. kola Druge HNL pobijedili su na gostovanju Hrvatski dragovoljac sa 1:0 i osvojili naslov jesenskog prvaka.

Jedini pogodak postigao je Vedran Jerković u 6. minuti. Domaćin je u prvom poluvremenu promašio jedanaesterac (Porecki), a u 83. je Komorski dobio drugi žuti karton pa je domaćin bio s igračem manje posljednjih sedam minuta.

>>Druga HNL na Kreator TV-u: To će donijeti popularizaciju

NK gorica - Hrvatski Dragovoljac | Autor : Igor Kralj/PIXSELL Foto: Igor Kralj/PIXSELL