Naslovnica Sport Strani nogomet

Dva gola Messija u pobjedi Barcelone

Ovom pobjedom Barcelona je došla do 50 bodova, pet manje od vodećeg Atletica koji ima utakmicu manje. Drugi je Real Madrid s 52 boda.
24. veljače 2021. u 22:33 0 komentara 183 prikaza
Lionel Messi

Nogometaši Barcelone na svom su Camp Nou svladali Elche s 3-0 (0-0) u zaostaloj utakmici 1. kola španjolskog prvenstva, a dvostruki strijelac bio je kapetan katalonske momčadi Leo Messi.

Zdravko Mamic BIVŠI ČELNIK DINAMA VIDEO Zdravko Mamić iz Međugorja: Ja sam navijač Crvene zvezde

Argentinac je prvi pogodak postigao u 48. minuti nakon kombinacije s Dancem Martinom Braithwaiteom. U 69. minuti Messiju je za pogodak lobom sjajno asistirao Nizozemac Frenkie de Jong. U 73. minuti Braithwaite je upisao drugu asistenciju, a strijelac je bio Jordi Alba.

Serie A - Inter Milan v Bologna SINIŠA MIHAJLOVIĆ I danas se odbija odreći Arkana, ali je upravo iznenadio izjavom u kojoj je spomenuo Hrvatsku

Elche je ostao na 21 bodu i u grčevitoj borbi za opstanak nalazi se na predzadnjem mjestu. Isti broj bodova ima i Valladolid koji je 18., kao i Eibar na 17. poziciji. Alaves s bodom više drži 16. mjesto. Elche ima utakmicu manje od konkurenata.

Samobor: Predsjednik HGK Luka Burilović posjetio tvrtku Nord Product
SVE POZNATIJI HRVATSKI PROIZVOĐAČ
Hrvatske mobilne kuće izdrže na -25°C, a izvoze ih i u Skandinaviju: 'Sve je domaći proizvod'