City u gostima pobijedio Leicester, Leipzig uvjerljiv protiv Schalkea

22. veljače 2020. u 20:48 0 komentara 460 prikaza
Manchester City
Pogledajte galeriju 1/5

Nogometaši Manchester Cityja učvrstili su se na drugoj poziciji engleskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) pobjedom na gostovanju kod Leicester Cityja u susretu 27. kola.

Kondicijska priprema sportaša Konferencija 'Cijeli svijet se čudi Hrvatima, zbog toga ste baš posebni'

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Gabriel Jesus u 80. minuti na proigravanje Mahreza. Time je Brazilac ispravio Aguera kojemu je u 62. minuti vratar domaćih Schmeichel obranio kazneni udarac.

1 / 3

Drugi City sada ima 57 bodova, sedam više od trećeg Leicestera, ali čak 19 manje od vodećeg Liverpoola.

Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao Tottenham Hotspur s 2-1 (1-0).

Chelsea je poveo 2-0 golovima Girouda (15) i Marcosa Alonsa (48), da bi na konačnih 2-1 nesretnim autogolom smanjio Ruediger (89-ag) u samoj završnici dvoboja. Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić odigrao je čitav susret za četvrti Chelsea.

Slaven Bilić Engleska Slaven Bilić sa svojim WBA-om grabi prema elitnom društvu

Četvrti Chelsea sada ima 44 boda, četiri više od petog Tottenhama.

Nogometaši RB Leipziga pobijedili su u 23. kolu Bundeslige u gostima Schalke s čak 5-0 i ponovno došli na samo bod zaostatka od vodećeg Bayerna.

Golove su za Leipzig polučili Sabitzer (1),  Werner (61), Halstenberg (67), Angeliño (80) i Forsberg (89).