Barcelona nakon preokreta slavila na izuzetno teškom gostovanju

Barca je pobjedom uhvatila priključak na vrhu i treća je s 31 bodom
07. siječnja 2021. u 00:03 0 komentara 366 prikaza
La Liga Santander - Athletic Bilbao v FC Barcelona
Pogledajte galeriju 1/2

Nogometaši Barcelone pobijedili su u zaostalom dvoboju Primere na gostovanju kod Athletica u Bilbaou s 3:2. Barcelona je zadnji puta slavila u Bilbau prije četiri godine, a otad je nanizala dva poraza i remi.

Serie A - AC Milan v Juventus Serie A Juventus Milanu nanio prvi poraz u sezoni, Chiesa junak večeri

Baski su već u trećoj minuti poveli preko Inaki Williamsa, ali je Barcelona smogla snage za preokret. Prvo je u 14. minuti izjednačio Pedri, a potom je u 38. minuti Pedri asistirao Messiju za 1:2.

U 62. minuti Griezmann pronalazi Messija koji postiže drugi gol na utakmici, da bi u zadnjoj minuti Muniain postavio konačnih 3:2.

Carabao Cup - Semi Final - Manchester United v Manchester City LIGA KUP City svladao gradskog rivala na Old Traffordu i izborio veliko finale

Barca je pobjedom uhvatila priključak na vrhu i treća je s 31 bodom, sedam manje i dvije utakmice više od Atletica, dok je Bilbao ostao deveti s 21 bodom.

Zbog 39 litara ulja
Bugarin proživljava dramu u Hrvatskoj: Dobio visoku kaznu, boravi u vozilu na granici