Barca sretno do pobjede nad Sociedadom, Messi iz penala u 80. minuti

Lionel Messi
07.03.2020.
u 20:45

Barcelona je sretno stigla do pobjede jer je baskijska momčad bila bolja veći dio dvoboja.

Nogometaši Barcelone pobijedili su na Nou Campu Real Sociedad s 1-0 i vratili se na vrh ljestvice.

U 80. minuti lopta je slučajno pogodila u ruku braniča gostiju Le Normanda, a sudac je nakon pregleda VAR-a dosudio penal iz kojeg je zabio Leo Messi.

Ivan Rakitić je igrao do 74. minute i imao dva odlična šuta koje je obranio vratar gostiju.

Barcelona sada vodi s 58 bodova, dva boda više od Reala, koji ima utakmicu manje.

1. FC Barcelona       27 18  4  5 63:31  32 58
 2. Real Madrid        26 16  8  2 48:17  31 56
 3. FC Sevilla         27 13  8  6 39:29  10 47
 4. Getafe             26 13  6  7 37:25  12 45
 5. Atletico Madrid    27 11 12  4 31:21  10 45
 6. Real Sociedad      26 13  4  9 43:32  11 43
 7. Valencia           27 11  9  7 38:39  -1 42
 8. Villarreal         26 11  5 10 43:36   7 38