Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 132
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Teatar Cantus
Povratak na članak

Muzičari su mladu publiku natjerali na smijeh do suza

Ako je netko pomislio da glazbenici ne znaju ni glumiti ni plesati, ljuto se prevario. To je svojim projektom pokazao ansambl Cantus uz pomoć redatelja K. Dolenčića i koreografa D. Bogdanića.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.