Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 232
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
počela je škola
Povratak na članak

Rokov prvi susret sa školom: Jel to-to?!

Maja Domazet (32) iz Brdovca, odgajateljica u vrtiću, majka je dvojice sinova, Marka koji kreće u drugi razred i Roka koji kreće u prvi razred. S našim čitateljima podijelit će dojmove o početku škole

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.