39. priča: Stijepo Mijović Kočan: Zn’š ono kuž’š
Ma čuj, zn’š ono, odjednom ti dojde da bi sve poslala u materinu i sve i’ podavila, đubrad. A sve je to počelo baš od starog. Primitivac, divljaak, sad znam, ali, zn’š ono, kuž’š, nisam to kužila dok sam bila mala.
Komentari 2
DA
Danas sam se besplatno priključio i osigurao mjesečni prihod od 83$ (415 kuna) u roku od 3 sata. Zbilja odlična web stranica ----> www.gdi-wealth.ws ;) ;) ;) :D
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Aktivisti Milana Bandinja brišu mi postove i acount,no to ne umanjuje činjenicu de se razveo da bi dobio stan,te pijan bježao policajcu nakon što je skrivio prometnu nezgodu 2002. Licemjerna banda s licemjernom politikom..kao više nije komunjara,sad je ogroman katolik..šatro,a USKOK protiv Bandinja vodi 21 istragu