Marke automobila s najvećom kilometražom u Hrvatskoj: Je li i vaš auto na popisu?
Automobili s velikom kilometražom obično koštaju manje, pa su mnogi kupci u iskušenju da ih kupe i uštede novac. No ova je odluka rizična jer mnogi dijelovi takvih automobila mogu biti istrošeni pa se mogu očekivati skupi kvarovi
Komentari 15
Najkvalitetniji automobil je Toyota, a najbolje vozilo je službeno. Treba uzeti činjenicu da Audi vozila se kupuju na leasing preko firme i koriste se za poslovna putovanja te se rade ogromne kilometraže. Trebalo bi izdvojit vozila za privatnu i poslovnu djelatnost jer i održavanje je drugačije, privatno štedimo a službeno se troši. Pogledajte samo troškove održavanja Audi A6 koje koriste ministri, prema njima oni samo godišnje potroše 48 000 kn na auto gume, samo gume kod kuma, ništa drugo. Izašao je jedan račun za A6 godišnji trošak 97 000kn.
Jel se to netko zeza? Kupiš Audija ili Mercedesa da bi godišnje radio 12-13 tisuća km. Neš ti kilometraže za 15 g stari auto. Ili sve te provjere ne valjaju ili se auti kupuju samo za pokazivanje.
nije
Ali zato ako kupite golfa što starijeg i sa što više kilometara to mu je cijena veća a i servisa sve manje.
Bolje da je nemamo prodali bi je za kunu.
Odes u policiju i pitas koliko ima km.ove iz vanka nebi ni kupio.
neka daju plaće i mirovine kao u D. pa će se kupovati novi automobili.Uostalom mi nemamo tvornicu automobila da se proizvede običan normalni auto,nego Rimac koji radi aute za neznam koga,i kome .
postoje samo dvi marke auta mercedes i svi ostali pa vi pametujte
Moj Passat 2015 godina ima 280 000 km i vozi bez problema. Po savjetima iz članka sam ga trebao odavno prodati a održavanje mi je zaista povoljno i vrlo rijetko ima nekakav popravak. Ima DSG 6 brzina ako će to nekome pomoći oko odluke.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Japanci su zakon!